Brak pomysłu na prezent? Podpowiadamy!

0
447
Brak pomysłu na prezent? Podpowiadamy!

Hulajnoga, która rośnie razem z dzieckiem? To możliwe dzięki innowacyjnej technologii Scoot and Ride Kiwi! Idealna dla maluchów między 1. a 5. rokiem życia. Dla najmłodszych jako jeździk, a później – trzykołowa hulajnoga!

Scoot and Ride Kiwi – bezpieczeństwo przede wszystkim

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twojego malucha. Dlatego też Scoot and Ride Kiwi wyposażona została w antypoślizgowe koła, które są dodatkowo rozstawione. Pozwalają na utrzymanie równowagi, a dzięki temu, że są odpowiednio grube, niestraszne im żadne wyboiste tereny. Maluch może czuć się więc całkowicie bezpiecznie i oddać zabawie. Pamiętaj jednak, że przed każdą przejażdżką należy bezwzględnie założyć kask! To pozwoli również wyrobić dobry nawyk noszenia go u dziecka. Bo jak wiadomo, nie zawsze te starsze mają na to ochotę!

Sprzęt wykonany jest z solidnych materiałów wysokiej jakości. Użytkowana zgodnie z przeznaczeniem będzie służyć przez długie lata, rosnąć razem z dzieckiem i co najważniejsze – pozwoli na bezpieczną zabawę zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Bezdźwięczna zabawa? Z nami to możliwe!

W porządku, może z „bezdźwięczną zabawą” odrobinę przesadziliśmy, ale oto, o co nam chodziło – hulajnoga Scoot and Ride Kiwi jest naprawdę bardzo, bardzo cicha! To wszystko dzięki antypoślizgowym kółkom, które są tak miękkie, że nie hałasują. Wiemy, że rodzice nierzadko marzą o odrobinie spokoju – hulajnoga nie zapewni jej w 100%, ale na pewno nie doda niepotrzebnego hałasu!

Trening ze Scoot and Ride Kiwi

Zastanawiasz się, jaki trening jest możliwy ze Scoot and Ride Kiwi? Hulajnogę dziecko sterować będzie balansując ciałem, co bezpośrednio wpłynie na rozwój umiejętności motorycznych dziecka. Jest to doskonały trening równowagi! Warto dać dziecku przestrzeń na rozwój tego obszaru. Z odpowiednimi narzędziami jest to jeszcze prostsze!

Scoot and Ride Kiwi – kochany w Polsce i za granicą

Producenci Scoot and Ride Kiwi chcieli stworzyć coś, co posłuży dziecku przez lata. Nie wiemy jednak, czy spodziewali się również podbicia serc rodziców i dzieci na całym świecie!

Hulajnoga jest funkcjonalna, prosta w czyszczeniu i przechowywaniu, rośnie razem z maluchem. Nie przesadzimy, pisząc, że ma same zalety. Solidnie wykonana, prosta w składaniu, posłuży na wiele lat – i to nie tylko jednemu dziecku! Może być doskonałym prezentem na różne okazje. Uśmiech dziecka gwarantowany! Spraw radość maluchowi i zamów egzemplarz już dziś – możesz wybrać spośród wielu pięknych kolorów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here