Fascynująca linia zegarków męskich Timex Waterbury – pomysł na luksusowy upominek

0
372
Fascynująca linia zegarków męskich Timex Waterbury - pomysł na luksusowy upominek

Zegarki Timex Waterbury to linia jednych z najbardziej popularnych, amerykańskich czasomierzy. Firma powstała w 1854 r. pod nazwą Waterbury Clock Company. Mówi się, że połączone zostało dzięki temu europejskie zegarmistrzostwo z amerykańską pomysłowością. Ówczesna siedziba firmy, Naugatuck Valley w Connecticut w XIX w. określana była jako „Szwajcaria Ameryki”. Motto firmy opiera się na wierze w to, że każdy zegarek ma duszę.

Klasyczne zegarki Timex Waterbury – ponadczasowa stylistyka na każdą okazję

Przeglądając ofertę kultowych i docenianych przez znawców zegarków Timex Waterbury uwagę zwracają stylowe czasomierze o tradycyjnej stylistyce. Zauroczą one z pewnością wszystkich estetów, w tym mężczyzn szczególnie przywiązujących dużą wagę do klasycznych dodatków. Są to zegarki doskonałe na każdą okazję. Zdecydować się możemy na różne ich warianty kolorystyczne.

Wśród nowości znajdziemy na przykład oryginalny zegarek Timex Waterbury z brązowym paskiem skórzanym, ciemnoszarą kopertą ze stali nierdzewnej oraz ciemnoniebieską tarczą z cyframi rzymskimi w kolorze złotym. Takie zestawienie kolorystyczne prezentuje się bardzo efektownie, podkreślając indywidualny styl. Zegarek jest wodoszczelny. Wskazówki są delikatnie podświetlane w ciemności. Szkiełko mineralne posiada podwyższoną odporność na zarysowania. Czasomierz posiada mechanizm kwarcowy.

Wybitne czasomierze Timex Waterbury – nie tylko tradycja

Jakie jeszcze oryginalne zegarki znaleźć można w świecie Timex Waterbury? Jak się okazuje firma stawia nie tylko na klasykę. Starając się trafić w gusta jak najszerszej klienteli producent posiada w swojej ofercie również nowoczesne czasomierze, które prezentują się dość futurystycznie. Mowa o popularnych zegarkach Timex Waterbury Ocean, które stworzone zostały w 100% z morskiego plastiku! Posiadanie takiego akcesorium jest oczywiście wyrazem szacunku dla ważnych działań proekologicznych. Tym sposobem oznajmiamy otoczeniu, że troszczymy się o przyrodę. Design zegarka utrzymany jest w stylu marynistycznym. Uzupełnieniem nietuzinkowej stylistyki są proste wskazówki i indeksy, a także oznaczenia z masą luminescencyjną.

Poszukując oryginalnego zegarka Timex Waterbury zapoznajmy się dokładnie z ofertą profesjonalnych sklepów online i wybierzmy produkt w atrakcyjnej cenie. W wielu przypadkach liczyć możemy na fachowe doradztwo i możliwość wykonania graweru na życzenie. Wraz z zegarkiem otrzymujemy dowód zakupu, gwarancję, instrukcję obsługi oraz eleganckie pudełko i prezentową torebkę. Przed zakupem koniecznie zapoznajmy się z opiniami dotychczasowych klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here