Organza do dekoracji – jak ją wykorzystać na sali weselnej?

0
1216
Organza do dekoracji - jak ją wykorzystać na sali weselnej?

Aranżowanie sali weselnej najczęściej powierza się wedding plannerom. Jednak ich usługi są niezwykle kosztowne, a z racji tego, że samo wesele jest dość sporym wydatkiem, Młode Pary chcą podołać wyzwaniu samodzielnie. Sala weselna jest miejscem absolutnie szczególnym. To właśnie na niej ma odbyć się główne przyjęcie, a także będą się na niej bawić goście. Okazuje się jednak, że je udekorowanie wcale nie musi być tak karkołomnym zadaniem, na jakie wygląda. Wystarczy bowiem organza do dekoracji i jej odpowiednie wykorzystanie!

Organza do dekoracji i girlandy na ścianę sali weselnej

Organza do dekoracji to tworzywo o bardzo szerokich możliwościach zastosowania. Warto rozpocząć od tego, że za pomocą organzy do dekoracji można wykreować niesamowite girlandy na ścianę, które będą wdzięcznie zdobić salę weselną. W tym celu warto pokusić się o kreatywne i artystyczne wykonanie marszczeń i być może dopięcie do organzy drobinek konfetti. Gotową kompozycję wystarczy jedynie rozwiesić na ścianie sali weselnej i cieszyć się niesamowitą ozdobą. Co więcej, organza do dekoracji w artystycznej formie może także udekorować samo wejście do sali zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej. Wszystko zależy w tym wypadku od kreatywności Młodej Pary.

Organza do dekoracji i ozdoby na krzesła

Krzesła na sali weselnej nie mogą być zwyczajne i nudne. Okazuje się, że z pomocą organzy do dekoracji można nadać im zupełnie nowego i absolutnie oryginalnego wyglądu. Warto wiec postarać się stworzyć przepiękne kokardy, które następnie przymocujemy do oparcia krzeseł. W przypadku siedzisk dla gości, świetnie sprawdzą się niewielkie kokardki z organzy do dekoracji. Z kolei krzesła na których zasiądą Państwo Młodzi, powinny zostać przyozdobione znacznie kokardami znacznie większymi. Można także pokusić się o wybranie innego koloru organzy do dekoracji, by maksymalnie podkreślić, do kogo należy ten wyjątkowy dzień.

Organza do dekoracji i niewielkie woreczki na prezenty dla gości

Za pomocą organzy do dekoracji można również pokusić się o stworzenie niewielkich, ozdobnych woreczków na prezenty dla gości. W tym celu wystarczy jedynie wyciąć odpowiedni kawałek materiału, a następnie umieścić na jego środku upominek. Finalnie brzegi organzy do dekoracji należy zebrać razem i przewiązać ozdobną wstążeczką. W taki prosty sposób i przy odrobinie cierpliwości można wyczarować przepiękne i dekoracyjne woreczki na upominki. Organza do dekoracji daje bowiem nieograniczone możliwości jej wykorzystania i aranżacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here