Pomysłowe dekoracje na halloween

0
984
Pomysłowe dekoracje na halloween

Dekoracje to nieodłączny element każdej imprezy. Zazwyczaj kojarzą się z elegancją i klasą. Jednak w przypadku dekoracji na halloween, musimy postawić na strach i grozę. Ich funkcja nie będzie już tylko dekoratorska, ale przede wszystkim stwarzająca mroczny nastrój. Jak tego dokonać? Stwórz klimat! To zdecydowanie podstawa. Zasłoń okna ciemnymi kotarami, użyj przyciemnionego światła. Najlepiej sprawdzą się do tego świece.Mrok tego wieczoru ma odgrywać główną rolę.

Dekoracje na halloween

Chcesz stworzyć dekoracje na halloween diy? Wystarczy zaopatrzyć się w dynie i ostry nożyk do cięcia. Wydrąż miąższ z dyni, a następnie wycinaj na ściance mroczną twarz. W pusty środek wstaw świeczkę i masz gotowy lampion. Tak przygotowane oświetlenie możesz postawić zarówno przed domem, jak i w jego środku. Świetnie prezentują się także dekoracje na halloween z papieru. Mogą to być obrazki dyni, nietoperzy, pająków czy starych kapeluchy. Przygotowane i wycięte motywy umieść na ścianie lub suficie. Fajnie wyglądają podwieszone do żyrandola lub zwisające z framugi drzwi. Szukasz bardziej oryginalnego gadżetu halloweenowego? Stwórz przed domem postać ducha lub czarownicy. Użyj do tego starych materiałów, a wnętrze podświetl żarówką lub latarką. Efekt zaskoczenia gwarantowany!

Balony na halloween

Balony kochają wszyscy, więc śmiało wykorzystaj je do halloweenowych dekoracji. Wybierz tylko odpwiedni motyw. Najczęściej można spotkać je w kolorach czerni, bieli czy pomarańczy. Królują na nich nietoperze, wizerunki wiedźmy czy starych kapeluszy. Możesz stworzyć z nich mroczą girlandę, która wypełni wolną przestrzeń. Jeśli zdecydujesz się na balony z helem, to podwieś je na suficie. W ciemnym pomieszczeniu będą wyglądały jeszcze lepiej.

Gadżety na halloween

Gadżety halloweenowe to nieodłączny element imprezy. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzeba do udanego wieczoru. Jeśli szukasz ciekawych akcesoria do podawania napojów, postaw na magiczny kociołek. Świetnie sprawdzi się jako naczynie do głównego napoju wieczoru. Przy okazji poszukaj dobrego przepisu na mroczne drinki, które zaserwujesz z tematycznymi słomkami. Jeśli chcesz uwiecznić wieczór na fotografiach, postaw na mroczne tło. Zawieś ciemne prześcieradło lub koc na ścianie, możesz do tego doczepić balony na halloween. Przygotuj także mroczne foto rekwizyty. Atrakcja wieczoru gwarantowana. Wybór gadżetów halloweenowych jest ogromny, sam zdecyduj, które jeszcze bardziej odmienią wieczór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here