Kabat, czyli ogumienie rolnicze i przemysłowe najwyższej klasy

0
279
Kabat, czyli ogumienie rolnicze i przemysłowe najwyższej klasy

Firma Kabat to Polski producent opon rolniczych i przemysłowych, które wykorzystywane są m.in. przez rolników i największe działalności przemysłowo-produkcyjne w kraju. Posiada ona 40-letnie doświadczenie w branży, dlatego warto zainteresować się tematem jej rozwoju, gdyż tak duże doświadczenie świadczy również o wiedzy i dostosowaniu produktów do oczekiwanych standardów jakości.

Firma Kabat – Co to za firma?

Kabat jest na rynku od 1983 roku. Firma została założona przez Andrzeja Kabata – obecnego właściciela firmy. W tym czasie firma Kabat dynamicznie się rozwijała, produkując coraz więcej opon rolniczych i opon do wózków widłowych. W chwili obecnej Kabat jest jednym z większych producentów opon rolniczych w Polsce.

Co oferuje Kabat?

Podstawową działalnością firmy Kabat jest produkcja i sprzedaż opon rolniczych i przemysłowych. Są to wyroby produkowane są w wersji tubeless i tubetype. Marka zapewnia szeroki wybór średnic oraz szerokości ogumienia, dzięki czemu każdy klient znajdzie dokładnie to, czego szuka i potrzebuje.

Do dyspozycji osób zainteresowanych zakupem opon rolniczych i przemysłowych dostępne są m.in. takie modele jak opony do:

  • ciągników rolniczych,
  • kombajnów,
  • opryskiwaczy,
  • kosiarek i innych maszyn rolniczych,
  • wózków widłowych (pełne).

Warto zaznaczyć jednak, że jest to główna część działalności Kabat. Pozostaje jednak jeszcze aspekt poboczny.

Opony to nie wszystko

Oprócz tego Kabat posiada w ofercie gumowe ochraniacze i gumowe profile. Ochraniacze gumowe produkowane są zgodnie z normami PN-EN ISO 1182 i PN-EN ISO 8331. Znajdują one zastosowanie w budownictwie, przemyśle drzewnym i meblarskim. Profile gumowe produkowane są z kolei zgodnie z EN ISO 1765, a ich zastosowanie to przemysł samochodowy, budowlany i meblarski.

Kabat dysponuje własnym laboratorium chemicznym i fizycznym, gdzie przeprowadzane są badania od pierwszego etapu produkcji. Dzięki temu jakość wyrobów jest stale monitorowana.

Jakość potwierdzona certyfikatami – zaufaj marce Kabat

Kabat działa w oparciu o zintegrowane systemu zarządzania:

  • ISO 9001:2015 (produkcja),
  • ISO 14001:2015 (ochrona środowiska),
  • PN-N 18001:2004 (bezpieczeństwo i higiena pracy), certyfikowane przez Bureau Veritas.

Od 2003 roku Kabat posiada też certyfikat NATO NCAGE. Umożliwia on branie udziału w przetargach dla wojsk wielu krajów.

Chcesz skorzystać z oferty produktów marki Kabat? Nie czekaj i sprawdź, co znajdziesz w ofercie sklepu eSklep.Pesta.com.pl. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by zrealizować swoje zamówienie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here