Warsztaty online formą pomocy

0
313

Ważnym elementem działalności organizacji, które niosą wszelką pomoc jest rozszerzanie ich oferty pomocowej. Oprócz takiej finansowej, rzeczowej, medycznej jest szkolenie. Szkolenie w różnych obszarach. Przy okazji działalności fundacji, które świadczą pomoc dla dzieci z traumą mogą być warsztaty online prowadzone przez specjalistów z różnych obszarów wiedzy medyczno-pedagogicznej.

Częstą działalnością poboczną są konferencje czy warsztaty online. Warsztaty online, to ukłon w stronę konsumenta, który nie ma możliwości skorzystać z tej formy stacjonarnie. Dlatego fundacje coraz częściej wprowadzają w przestrzeń swojej działalności warsztaty online. Warsztaty online dają możliwość wzięcia w nich udziału szerszej rzeszy zainteresowanych. Większość z uczestników takiej formy chwali sobie możliwość pogłębienia wiedzy za pomocą łączy internetowych. Nie trzeba wychodzić z domu, tracić czas na dojazd, by skorzystać z ofert edukacyjnej, którą zapewnią nam warsztaty online.

Warsztaty online fundacji „Dorastaj z Nami”

Warsztaty online organizowane przez organizacje non-profit najczęściej związane są z ich działalnością statutową. Mają spozycjonować biorących w nich udział na czynnym udziale w pomocy. Czy jesteś beneficjentem fundacji, czy osobą współpracującą, to każdy może skorzystać z fachowej wiedzy i wdrożyć ją w czyn. Warsztaty online organizuje także Fundacja Dorastaj z Nami Fundacja, która zajmuje się pomocą dla dzieci, osieroconych przez osoby, które straciły życie pełniąc obowiązki służbowe. Dzieci policjantów, strażaków, żołnierzy, ratowników medycznych, którzy stracili życie lub ulegli ciężkiemu wypadkowi, mierzą się ze skutkami takiego wypadku losowego. Są to najczęściej traumy spowodowane takimi nieszczęśliwymi okolicznościami. Dzieci zamykają się w sobie, brakuje im motywacji do nauki. Warsztaty online zorganizowane przez fundację „Dorastaj z Nami” kierowane są do rodziców i bliskich takich dzieci. Tytuł wykładu, które prowadzi doradca edukacyjny Anna Bućkowska, to: „Jak wzbudzić w dziecku motywację”. Warsztaty online nas nie ograniczają. Jeśli nie można wziąć udziału w dniu warsztatów, można je odtworzyć.

Tematyka warsztatów Fundacji Dorastaj z Nami

Warsztaty online prowadzone przez Annę Bućkowską, pod tytułem „Jak wzbudzić w dziecku motywację” pomogą odpowiedzieć na pytania: jak wzbudzić motywację u dziecka, co zmniejsza motywację i jakie są najczęstsze błędy rodziców, którzy próbują motywować swoje dzieci, czym jest motywacja wewnętrzna i co można zrobić, by dziecko ją w sobie odkryło, jak pomóc dziecku osiągać założone cele, ale jednocześnie nie przytłaczać go swoją osobowością, jak przekonać dziecko, że najgorsze, to stać w miejscu. Korzyść z warsztatów jest ogromna, bo pomaga uporać się z przeciwnościami losu. Warsztaty online są bardzo popularne i korzysta z nich duża rzesza osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here