Jakie zabiegi dobrze odmładzają, ale i pozwalają zachować naturalny efekt?

0
862
Jakie zabiegi dobrze odmładzają, ale i pozwalają zachować naturalny efekt?

Większość osób chce zachować młody wygląd, nawet pomimo upływu lat. Jednak wiele z nich obawia się, że efekt nie będzie naturalny. Na szczęście tak nie musi być, bowiem dostępne są zabiegi odmładzające, dzięki którym skóra staje się jędrniejsza, ale i nawilżona. Ale na tym zalety się nie kończą, bo dodatkowo głębokie zmarszczki są bardziej wygładzone. Kluczem do sukcesu, a w tym przypadku naturalnego efektu jest wybór właściwych zabiegów. Na jakie warto się zdecydować?

Zabiegi kwasem hialuronowym – poznaj zalety

Na pewno ciekawym wyborem są zabiegi kwasem hialuronowym. Oczywiście trudno nie docenić kwasu hialuronowego, który jest naturalny, zaś efekt zabiegu z jego użyciem imponujący i widoczny od razu. Doskonale nadaje się do modelowania bruzd, ale i nawilża skórę. Wytwarzany jest przez bakterie Streptococcus equim, które są następnie zmodyfikowane genetycznie, dzięki temu preparat jest zgodny, z kwasem hialuronowym występującym w organizmie człowieka. Sam zabieg nie jest w żadnym wypadku inwazyjny czy też obarczony dużym niebezpieczeństwem. W miejscu wypełnienia może pojawić zaczerwienie skóry czy ewentualnie mały obrzęk, który szybko ustępuje. Efekty utrzymują się nawet półtora roku, jednak w przypadku wypełniania zmarszczek mimicznych lepiej powtarzać go co pół roku. Koszty zależą od ilości wstrzykiwanej substancji i miejsca, ale zazwyczaj rozpoczynają się już od 1000 złotych. Pamiętajcie jednak, że wszystkie zabiegi upiększające, w tym te medycyny estetycznej, należy wykonywać u lekarzy, a nie osób, które nie mają do tego uprawnień i ukończyły zwykły kurs, bo wtedy ryzyko wzrasta i są one obarczone komplikacjami.

Lifting bez skalpela – tak to możliwe!

Lifting jest poważnym zabiegiem chirurgicznym. Ale co byście powiedzieli na efekt liftingu, jednak bez skalpela. Jest to możliwe. Wystarczy tylko zdecydować się na zabieg HIFU. Jest to jedna z najnowszych metod liftingujących bez użycia skalpela. W tym przypadku wykorzystuje się ultradźwięki, które są skoncentrowane. Ich zadaniem jest mocne podgrzanie komórek w skórze, co prowadzi do reakcji organizmu. Zaczyna się od procesów naprawczych, a następnie odbudowuje się kolagen. Efekty widoczne są już po kilku tygodniach i obejmują zmianę kształtu twarzy, jej napięcia, ale i powodują napięcie policzków, co oznacza, że wygląda się nawet 10 lat młodziej. Zabieg jest bezpieczny, tym bardziej że sam proces odbudowy odbywa się wewnątrz, a to oznacza, że nie ma konieczności rekonwalescencji po zabiegu, także skóra nie jest mocno zaczerwieniona. Nie bez znaczenia jest fakt, że lifting HIFU jest nie tylko skuteczny, ale też bezpieczny i niebolesny.

A na drobne zmarszczki? Oczywiście frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa

Musimy jeszcze wspomnieć o kolejnym zabiegu upiększającym, a dokładnie o frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej. Metoda łączy mikronakłuwanie igłami z bardzo mocnym podgrzaniem skóry radiofrekwencją. W ten sposób dochodzi do obkurczania włókien kolagenowych, a przez to skóra staje się zdecydowanie bardziej napięta, gładka, a także drobne zmarszczki są wypełnione. Skóra zyskuje sprężystość i duże nawilżenie nawet w głębokich partiach. Warto skorzystać z takiego zabiegu w dobrej klinice medycyny estetycznej. My możemy Wam polecić M-Clinic.eu.

Dermapen – zabieg dla każdej kobiety od 30 roku życia

Gdy pojawiają się pierwsze symptomy starzenia się skóry, należy podjąć odpowiednie działania. Samo stosowanie kremów nie jest wystarczające. Na pewno dobrym wyborem jest natomiast zabieg Dermapen. Można powiedzieć, że jest to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce zachować młodość. Taka forma mezoterapii igłowej cieszy się dużą popularnością. Polega ona na mikronakłuwaniu skóry, następnie do jej głębokich warstw podawane są substancje odżywcze. Igiełki są bardzo cieniutkie, dzięki temu dokonują małych mikrouszkodzeń, które stymulują skórę do samoregeneracji, ale i zwiększonej produkcji kolagenu czy elastyny. Skóra staje się napięta. Świetny efekt można utrzymać wykonując 1 do 2 zabiegów w roku.

Zabiegi upiększające sprawiają, ze każda kobieta może lepiej poczuć się w swojej skórze, ale też pozbyć się kompleksów. Ale wybór zabiegu warto skonsultować z lekarzem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here